utøvere aerial
artistisk 2024

Silk Art Art single junior B Competitive

Team MelioBlanka Walosik
Volt NysirkusBarbara Nilsen
Team MotusElise Haugland
Team MotusYlva Lunde Barman

Silk Art single Master 40+ kvinner amatør

Team North PoleMaria de los Angeles Jimenez Saez

Silk Art Art single senior Kvinner Amatør

Team MotusEmma Bizzarri
Team SometimesVictoria Bjørklund Guntveit
Team MotusVilde Holt
Team North PoleTuva Tellnes

Silk Art single senior Kvinner Competitive

Team NPAFJannicke Maria Lindow
Team SometimesAnette Maribo
Team SometimesKatarina Neergaard
Team MotusAlix L’erario

Silk Art Doubles Competitive

Team MotusAriel Andresen / Ida Breivik

Hoop Art singel Junior A 11-14 kvinner amateur

Team MelioAda Cetin

Hoop Art single junior B 15-17 år amatør

Team Cirka CirkusVictoria Ark

Hoop Art single senior Kvinner Amatør

Team North PoleEmily Johansen
Team SometimesAndrea Hoff Utne
Team SometimesGiada Nikita Toscano
Team SometimesIda Irene Faye
Team UnicornLinda Vanneid

Hoop Art single senior Kvinner Competitive

Team Unicorn Svetlana Naumova
Team NPAF Jannicke Maria Lindow
Foreningen RÅ Kristina Bau Hjelmark
Team Sometimes
Rebekka Stuve

Hoop Art single Master 40+ kvinner Amatør

Team North PoleMaria de los Angeles Jimenez Saez

Hoop Art single Master 40+ kvinner Competitive

Team SometimesJoy Michon
Team SometimesAnnie Thorkildsen

Hoop Art Doubles Amatør

Team Sometimes / Team North PoleAnette Maribo / Emily Johansen
Team North PoleTuva Tellnes / Mathilde Kronborg

Hoop Art Doubles Competitive

Team North PoleMari Hamre Skancke / Isabell Ingelbratt
Foreningen RÅKristina Bau Hjelmark / Camilla Kerler-Günther
Team NPAFSilje Botten / Jannicke Maria Lindow

utøvere Aerial
Sport 2024

Silk Sport single junior B Amatør

Team Cirka CirkusElla Bø Skogli
Team MotusIngvild Haug

Silk Sport single senior Kvinner Amatør

Team MotusGiamy Chu

Silk Sport single senior Kvinner Competitiv

Team MotusErika Hågensen

Hoop Sport Doubles Amatør

Team SometimesAndrea Hoff Utne / Vivi Lu

Hoop Sport singel Junior 15-17 kvinner amateur

Team Cirka CirkusElla Bø Skogli

Hoop Sport singel Junior 15-17 kvinner Competitive

Team MelioIngrid Haugland
Team MelioEdel Sehested Jensen
Team MelioIda Schübeler Stori

Hoop Sport single senior Kvinner Amatør

Team SometimesVivi Lu
Team SometimesKatrine Holm
Team North PoleMathilde Kronborg
Team Cirka CirkusNorea Hoem

Hoop Sport single senior Menn Amatør

Team SometimesTomofumi Yamasaki

Hoop Sport single senior kvinner Competitive

Team North PoleMari Hamre Skancke
Team SometimesMichelle Nerem
Team MotusArina Korostii
Team NTNUIVilde Stokke

Hoop Sport single Master 40+ kvinner Competitive

Team SometimesJay Ekfelt